PROJEKT_06

Kameralnie w Sopocie

Bitwy pod Płowcami 26
Sopot Dolny

W sprzedaży

PROJEKT_06

350 metrów od morza

W Sopocie Dolnym, zaledwie 350 metrów od morza, powstała elegancka kamienica. Jej nowoczesna architektura w czytelny sposób nawiązuje do estetyki budynków z sąsiedztwa. Koresponduje z nimi jasna elewacja o barwie piaskowca, z ciemnymi akcentami. Klasy i lekkości nadają przeszklone balustrady oraz elewacja pokryta okładzinami wykonanymi ze spieków kwarcowych. W budynku powstało 18 apartamentów o powierzchni od 40 do 108 metrów kwadratowych.

W ofercie dostępny jest 1 apartament:

  • 2 pokoje o powierzchni 52,89 m2
1kameralnie.jpg
3kameralnie_bpp_037_4966.jpg
4kameralnie_bpp_017_4978.jpg
5kameralnie_bpp_036_4965.jpg
6kameralnie_bpp_042_4973.jpg

Proszę o ofertę

Interesuje mnie apartament

 

Oferty
Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie...
[pełna treść]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji związanych z ofertą grupy Ekolan i grupy Kameralnie ze złożonym zapytaniem przez EK Data Sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie przy al. Niepodległości 696.
Newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EK Data Sp. z o. o. ...
[pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EK Data Sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie przy al. Niepodległości 696 w celu cyklicznego przesyłania mi wiadomości o charakterze marketingowym i handlowym.

Administratorem Państwa danych osobowych jest EK Data Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy al. Niepodległości 696. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie: ekdata.pl/rodo

Zaznacz wszystko
*pola obowiązkowe