PROJEKT_06

Kameralnie w Sopocie

Bitwy pod Płowcami 26
Sopot Dolny

W sprzedaży

350 metrów od morza

W Sopocie Dolnym, zaledwie 350 metrów od morza, powstała elegancka kamienica. Jej nowoczesna architektura w czytelny sposób nawiązuje do estetyki budynków z sąsiedztwa. Koresponduje z nimi jasna elewacja o barwie piaskowca, z ciemnymi akcentami. Klasy i lekkości nadają przeszklone balustrady oraz elewacja pokryta okładzinami wykonanymi ze spieków kwarcowych. W budynku powstało 18 apartamentów o powierzchni od 40 do 108 metrów kwadratowych.

KAMERALNIE_Bitwy_pod_P%C5%82owcami_2_S.jpg
KAMERALNIE_Bitwy_pod_P%C5%82owcami_wne%CC%A8trza_4-small.jpg
KAMERALNIE_Bitwy_pod_P%C5%82owcami_wne%CC%A8trza_1.jpg

Proszę o ofertę

Interesuje mnie apartament

 

Oferty
Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie...
[pełna treść]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji związanych z ofertą grupy Ekolan i grupy Kameralnie ze złożonym zapytaniem przez EK Data Sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie przy al. Niepodległości 696.
Newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EK Data Sp. z o. o. ...
[pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EK Data Sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie przy al. Niepodległości 696 w celu cyklicznego przesyłania mi wiadomości o charakterze marketingowym i handlowym.

Administratorem Państwa danych osobowych jest EK Data Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy al. Niepodległości 696. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie: ekdata.pl/rodo

Zaznacz wszystko
*pola obowiązkowe